Vylosovaní hlasující

Vylosovali jsme 500 čtenářů, kteří obdrží od knihkupectví Kosmas poukázku v hodnotě 200 Kč na nákup knih v některé z prodejen sítě Kosmas.

Knihu roku, jíž se stala kniha Daniely Hodrové Točité věty, dostane Božena Hrabánková z Nové Vsi.

Aujestká Marie Zbýšov u Brna
Bábíčková Lenka Vacenovice
baierova monika kravare ve slezsku
Bajcurova Laura Děčín
Barešová Lucie Praha 10
Bartoníčková Marcela Bělá nad Radbuzou
Bartošová Irena Jaroměř
Bártová Eva Čtveřín
Bartušková Naďa České Budějovice
Baverová Martina Česká Lípa
Bazalová Eva Kralice nad Oslavou
Bažant Pavel Dačice
Becherová Gabriela Havlíčkův Brod
Běloušek Jan Pardubice
Benda Lukáš Praha 9
Benešová Jana Chrášťany
Beňová Aneta Česká Ves
Bezděra Cinger Praha 6
Bittnerová Milena Třeboň
Bittová Jana Ostrava
Blažková Alice Třebíč
Boriková Karolína Rovensko
Božovská Marcela Ševětín
Brabenec Emil Želetava
Bradáčová Markéta Vratimov
Brůšková Jitka Teplice
Bubnová Lenka Blatná
Bulová Eliška Mělník
Burda Jiří Dolní Kralovice
Bureš Pavel Adamov
Bušková Hana České Budějovice
Byrtusová Barbora Jablunkov
Connors Renata Praha 6
Čápová Iva Česká Skalice
Čech Karel Řevnice
Čechová Petra Vyškov
Černá Hana Mariánské Lázně
Černá Hana Praha 3
Černá Jaroslava Liberec 2
Černá Radka
Červenka Jan Hostomice
Červinka Vít Hnátnice
Čiháčková Zdeňka Hradec Králové
Čípek Martin Praha 3
Čopfová Eva Znojmo
Čtveráčková Jana Jaroměřice nad Rokytnou
Čtvrtečková Zuzana Terezín
Daňková Marie Vlašim
David Jaroslav Ostrava
Dědková Dana Sychrov
Dejnožka Radovan Olomouc
Derinková Linda Vědomice
Dlouhá Lucie Hořovice
Dobešová Alena Střítež nad beč.
Dobešová Zdeňka Tvarožná
Dobiasova JANA Pardubice
Dobrá Jana Sadská
Dobrovolná Dagmar Příbram
Dohnal Tomáš Račetice
Dohová Jaroslava Moravská Třebová
Dolečková Milena Kadaň
Dolejš Pavel Lysá nad Labem
Doležalová Alena Kralupy nad Vltavou
dostálová marie Náměšť na hané
Doubková Lucie Polánka
Drahosch Josef Brno
Drápala Jaroslav Plzeň
Drášilová Kristýna Šlapanice
Dubec Jan Pardubice
Dudek Patrik Hodonín
Dufková Marta Boršice u Blatnice
Ducháčková Alena Albrechtice v Jiz.horách
Duchková Lenka Plzeň
Ďulíková Ivana Brumov
Dvořák Aleš Praha 6
Dvořáková Dagmar Touškov
Dvořáková Ivana Čelákovice
Dvořáková Kristýna Drahanovice
Dvořáková Marie Třeboň
Dvořáková Vlasta Praha 5
Edl Jan Hněvotín
Ernestová Eva Bakov nad Jizerou
Ešner Jindřich Kašperské Hory
F. Amramowitz Sonja Praha 6
Faltová Romana Česká Kamenice
Faust Jan Soběslav
Ferst Petr Jičín
Fialová Marie K.Vary
Fidlerová Martina Roudnice nad Labem
Filípková Jarmila Most
Filousová Kristýna Třebenice
Fišerová Kristýna Jablonec nad Nisou
Fišerová Renata České Budějovice
Fitz Daniel Přerov
Franková Lenka Český Těšín
Frömel Jaroslav Liberec
Gajdoš Jiří Liberec
Ghisiová Karin Brno
Ghose Tereza Dolní Lhota
Greplova Jana Drysice
Grigarcziková Erika Bolatice
Grobarčíková Lucie Děčín
Grosman Bára Praha 7
Hader Jan Jevíčko
Háková Anežka Turnov
Halfar Petr Sudice
Hamar Martin Havířov
Hamplová Lucie Šternberk
Hanousková Jiřina České Budějovice
Haplová Zdenka Nový Hrozenkov
Harbáčková Lenka Týn nad Vltavou
Hartman Jindřich Kladno
Hašek Luděk Praha 4
Havlíček Jan Praha 12
Havlíčková Stanislava Slaný
Havlová Jitka Borovany
Hávová Michaela Třemošná
Havránek Jan Prostějov
Hejtánek Lubomír Uničov
Heligr Karel Klášterec nad Ohří
Hercíková Kateřina Lázně Bohdaneč
herelová st. vlasta Kolín
Hermanová Dana Praha 5
Hladil Robert Čelákovice
Hlaváčková Eliška Lebohrad
Hloušková Marta Praha 8
Hodaňová Jana Kopřivnice
Hokerová Alena Hořovice;
Holasová Irena Praha 11
Holomojová Vlasta Kostomlaty p.M.
Holubková Hana Praha 7
Horáčková Marta Ražice
Horák Jan Liberec
Horáková Eva Kyjov
Horčičková Jana Praha 2
Hortová Kateřina Velké Meziříčí
Hošková Oluše Hradištko
Hovorková Ilsa Zákupy
Hrabánek Jiří Okřížky
Hrach Jan Praha 4
Hrbatová Irena Rožnov pod Radhoštěm
Hrubý Lukáš Hlučín
Huběnková Martina Uničov
Hübl Radek Č.Třebová
Hůdová Jana Vodňany
Hurdová Adéla Čechy pod Kosířem
Hušek Vladimír Dvůr Králové n.L.
Hýžová Henrietta Přelouč
chlumska libuše uhlířské janovice
Chrobáková Andrea Vsetín
Chromá Michaela Lom
Chromiaková Eva Bruntál
Chromý Pavel Brno
Chudá Zuzana Příbram
Chybová Lucie Mladá Boleslav
Chylíková Jitka Žebrák
Iringová Sandra Dubnice
Jana Saiverová Brandýs nad Labem
Jandorová Stanislava Moravský Krumlov
Jandová Iva Jablonné nad Orlicí
Janouchová Věra Příbram
Janoušková Radka Orlová
Janovská Alena Chotěboř
Janovská Iva Dolní Bukovsko
Jansová st. Jiřina Česká Třebová
Jaroš Antonín Lochovice
Jašová Zuzana Tetčice
Jedličková Kateřina Mnichovo Hradiště
Jekerová Šárka Libčice nad Vltavou
Jelínek Petr Hejnice
Jelínek Stanislav Most
Jeřábek Josef Žďár nad Sázavou 1
Jirásková Alice Český Brod
Jirásková Jaroslava Broumy
Jirásková Jindra Střezimíř
Jirková Michaela Česká Bříza
Jirmanová Radka Náchod
Jiroutová Veronika Ratibořské Hory
Jíšová Veronika Roudnice nad Labem
Jochec Martin Zubri
Jonáková Vladimíra Chotíkov
Jonášová Božena Třebíč
josková zdenka beroun 2
Jourová Miroslava Starý Kolín
Jouza Ladislav Čáslav
Juklová Olga Čechy pod Košíři
Jurák Pavel Praha 4
Kabátková Jana Mnichovo Hradiště
Kabelková Dagmar Čebín
Kadlecová Michaela Brno
Kadlecová Petra Koloveč
Kadoch Michal Strakonice I
Kahoun Tomas Trebon
Kamenářová Martina Malešov
Kaňáková Zuzana Frýdlant nad Ostravicí
Kaňovská Milada Uherské Hradiště
Karim Zdenka
Karlíčková Jana Hradec Králové
Keřka Tomáš Kolín
Keřlíková Petra Písek
Kijová Pavlína Havířov
Kitner Jáchym Kostomlaty pod Milešovkou
Klikarová Lenka Semily
Klímová Simona Dubí
Klingora Lukáš Poděbrady
Klomfarová Jana Lišov
Klumparová Jiřína Písková Lhota
Knápek Daniel Nový Jičín
Knapová Jana Nová Paka
Kociánová Hana Dobřenice
Kodrlová Kristýna Huštěnovice
Kohan Petr Klatovy 3
Kolorosová Jana Janovice
Koňáková Drahomíra Nezvěstice
Konečná Blanka Břeclav
Kopecký Tomáš Františkovy Lázně
Kosejk Přemysl Košťany u Teplice
Košťáková Veronika Žatec
Koubová Karolína Štěkeň
Koudelková Jana Žihle
Koudelková Klára Praha 3
Kovář Vojtěch Litoměřice
Kovaříková Magdalena Kralupy nad Vltavou
Kožušníková Lenka Horní Bludovice
Krajíčková Jana Ostrava
králová alena brněnec
Králová Markéta Bednárec
Krátký Luboš Budeč
Krátký Ondřej Lety
Krauskopfová Bára Mělník
Krejčí Milan Olomouc
Krejčík Přemysl Pardubice
Krejčíková Štěpánka Podbořany
Kriz Matyas Kobylí
Kročová Iva Kozlovice
Kronková Ivana Boskovice
Kršková Monika Třebíč
Křiklán Václav Brno
Křivonožková Jiřina Tlustice
Kucova Zdenka Drahotuše
Kučerová Daniela Slaný
Kučová Milena Praha 11
Kudláčková Libuše Čermákovice
Küfhaberová Kateřina Tuklaty
Kuhnel Roman Lovosice
Kukelková Tereza Dřínov
Kulil Jiří Rokycany
Kunášková Martina Týnec nad Labem
Kuřilová Lenka Trhové Sviny
Kvapil Tomáš Frýdlant
Kýtová Kateřina Borovníky
Lacina Lukáš Nechanice
Lacman Pavel Praha 9
Lácha Josef Litoměřice
Lakušová Ivana Polná
Lanková Šárka Liberec 9
Lelková Karla Trutnov
Lemperová Martina Bezděz
Lének Mariana Borek
Liškařová Hanka Kobeřice
Lorencová Zdeňka Teplá
Lörinczová Pavlína Netřebice
Lošťáková Jitka Křenůvky 85
Lustiková Ivana Doksy
Machalová Jana Ratiboř
Majdanová Iva Jičín
Malaníková jarmila Brno
Malcová Viktorie Kozomín
Maleňáková Kristýna Valašská Bystřice
Malíková Klára Slatina
Malinová Monika Městec Králové
Mann Jiří Kosova Hora
Mannheimová Lucie Třinec
Marčíková Lenka Praha 4
Marešová Alena Holýšov
Marková Anna Praha 10
Marková Kristýna Chrudim
Martinková Martina Valašské Meziříčí
Marzyová Nikola Brno
Mařas Jiří Praha 4
Matasová Blanka Plzeň
Matěcha Václav Benešov u Semil
Matúšková Zdeňka Nymburk
Mazancová Zuzana Mariánské Lázně
Medřická Lenka Velké Popovice
Měřínská Eva Tábor
Michnová Daniela Havířov-Město
Mikšová Šárka Fulnek
Mikulcová Věra Olomouc
Minariková Ivana Želechovice nad Dřevnicí
Moravcová Petra Horní Kruty
Moravec Zdeněk Hradec Králové
Morávková Šárka Velké Hamry
Moskvová Aneta Dobrá
Motlová Iveta Prštice
Motyčková Tereza Svitavy
Mrkvicová Jana Troubku
Mrkvičková Tereza Nechanice
Muláková Jana Louny
Müllerová Andrea Šluknov
Musilová Markéta Bohdalov
Nágl Václav Hořešovice
Nejedlá Zuzana Praha 9
Němečková Eliška Svratouch
Něničková Adéla Vlkoš
Neumannová Monika Jablonec nad Nisou
Nikl Ivan Bezděkov u Klatov
Nolčová Eva Šťáhlavy
Nováková Andrea České Meziříčí
Nováková Blanka Ústí nad Labem
Nováková Lucie Ivančice
Novotná Petra Klatovy
Novotny Roman Benatky nad Jizerou
Nový Jiří Kaplice 1
Obrsník Patrik hněvošice
Okrouhlý Jiří Zbiroh
Onesorková Jana Polička
Opavská Radka Děčín 1
Ožvolda Marek Chomutov
Pajpachová Veronika Černá v Pošumaví
Palásek Mirek Vedrovice
Panovcová Pavlína Vsetín
Pasternáková Andrea Příbor
Pelcová Věra Vsetín
Pelikán Marek Želetava
Pelikánová Františka Želetava
Pergl Michal Babice u Rosic
Peterková Jana Jindřichův Hradec
Petr Bohuslav Hluboká nad Vltavou
Pfeifer Petr Brno
Pinďáková Pavla Březová u Uherského Brodu
Pindeš Roman Uh. Brod
Pindešová Andrea Uherský Brod
Piskořová Ludmila Fryčovice
Planka Tomáš Opava 5
Plíhalová Pavla Hostinné
Pokorná Helena České Budějovice
Pokorná Pavlína Frýdlant v Čechách
Pokorná Věra Cítoliby
Poledník Miroslav Bohdalice-Pavlovice
Polehlová Jarmila Studénka
Poloková Olga Brumovice
Pondelik Tomas Blovice
Poslušná Anděla Tučapy
Pospíšilová Alena Brno
Procházka Tomáš Kamenný Přívoz
Procházková Lucie Horní Slavkov
Prokop David Dobrá Voda u Hořic
Prosecký Emanuel Moravský Krumlov
Pukha Alexandr Liberec
Puklová Jana Hovorany
Purkyňova Eva Ostrava
Rampáček Martin Josefov
Reinyschová Petra Moravský Krumlov
Reiter Radovan Suchohrdly
Rejtar Marek Koněšín
Roháčková Marie Bobrová
Rohata Martin Plzeň
Rohatová Jirka Vlašim
Romovička Jan Praha 2
Růžičková Nikola Svitavy
Rýgl David Praha 10
Rychtrmocová Drahomíra Praha 10
Ryl Milan Horní Lideč
Řehková Martina Příbram
Řehulková Věra Dobříš
Říhová Kateřina Zlín 4
Řípa Jan Česká lípa
Salák Jiří Udeřice
Sedlák Michal Hradčany
Sedlářová Michaela Holešov
Schmied Pavel Žatec
Sicha Vojtěch Český Těšín
Sikora Lukáš Doubrava
Sixtová Edita Deštné v Orlických horách
Skopalová Renata Roztoky u Prahy
Slabová Leontýna Kněževes
Slavík František Praha 8
Slezáková Helena Praha 5
Slezáková Ludmila Drnovice
Slunečková Marie Veselí nad Lužnicí 1
Smijová Denisa Opava
Snášelová Štorková Marie Hlásná Třebaň
Sošková Lucie Havlíčkův Brod
Sošková Ludmila Kutná Hora
Spáčil Olda Křenovice
Srnečková Ivana Lutín
Srněnská Katka Brno
Stanišova Silvia Ostrava Kunčičky
Staňková Jindra Brno
Stejnbrecherová Lucie Slaný
Strnadová Denisa Děčín
Strouha František České Budějovice
Stříska Rajmund Dolní Rousov
Střítecká Lenka Šaratice
Stůj Pavel Moravský Beroun
Suchopárová Olga Kostomlaty pod Milešovkou
Svidroňová Pavlína Bohumín 4
Svitanová Lenka Týniště nad Orlicí
Svoboda Pavel Plzeň
Šálek Metoděj Černošice
Šálková Vlasta Turnov
Šatný Josef Brodek u Prostějova
Šebesta Oldřich Líbá
Šedivec Václav Plzeň
Šejnová Karolína Choceň
Ševčík Jiří Šenov
Ševčíková Šárka Zlín
Ševeček Jiří Brušperk
Šilhánek David Plzeň
Šímová Michaela Křivoklát
Škeřík Jan Praha – Zbraslav
Škočovská Olga Kladno
Škodová Radka Praha 1
Školová Marcela Horní Bečva
Škrábalová Libuše Baška
Šmoldasová Věra Olomouc
Šnajdr Miloslav Králův Dvůr
Šnajdrová Natalie Rokycany
Špačková Jana Otrokovice
Špačková Zuzana Kamýk nad Vltavou
Špačková Zuzana Lichnov
Šplíchalová Michaela Praha 5
Štambergová Romana Zbizuby
Šťastníková Helena Liberec
Štefkovič Marek Brno
Štěpánková Karolina Nalžovské Hory
Štěrbová Lucie Nedakonice
Štěrbová Naděžda Čelákovice
Štichová Alena Dobřany
Štroblová Marta Krabčice 29
Štrof Alois Bořitov
Švábová Hana Veltrusy
Švaříčková Lenka Třebíč
Švecová Dagmar Příbram
Talknerová Marta Sezimovo Ústí
Tichá Olga Praha 6
Trčková Jasna Luleč
Trenknerová Lucie Březina
Trněný Radek Chýně
Truksová Dana Podolí
Třísková Olga Dolní Bousov
Tužarská Hana Cheb
Tvrz Jiří Duchcov
Tymrová Lucie Buchlovice
Uhříková Milena Jablůnka
Uličník Jan Frenštát p. R.
Vacková Věra Hlinsko v Č.
Václavík Josef Šumperk
Václavová Marie Cheb
Vachovcová Jana Kolinec
Valentová Anna Dobruška
Valeriánová Elena Mikulovice
Valtrová Marie Pardubice
Váňa Jan Ústí nad Labem
Varadzinová Kamila Praha 6
Vašátková Jarmila Rychnov n.Kn.
Vašíčková Pavla Ždírec nad Doubravou
Vavřincová Veronika Praha 5
Vazačová Marie Vodňany
Včelková Klára Opava-Suché Lazce
Vejříková Marcela Praha 6
Veligdanová Sabina Ústí nad Labem
Veselá Oxana České Budějovice
Vetešníková Michaela Teplice
Vitnerová Pavla Litoměřice
Vítů Hana Batelov
Vlastníková Veronika Rumburk
Vojíková Simona Prachatice
Volf Michal Příbram 6
Vorlíčková Veronika Louny
Voštová Pavlína Chomutov
Vrágová Jitka Horažďovice
Vylíčilová Marie Praha 7
Vyplašilová Jitka Martínkov
Vyšturmová Nové město nad Metují
Vyvážil Jakub Jihlava
Wittgruberová Jiřina Rumburk
Záděrová Jaroslava Moravany
Záhorová Hana Josefína Tuřany u Slaného
Zachariáš Miroslav Tábor
Zajícová Miloslava Mnichovo Hradiště
Zakouřilová Hana Česká lípa
Zástava Jaroslav Vodňany
Zatloukalová Eva Albrechtičky
Zatloukalová Eva U Studénky
Závorová Vendulka Jirkov
Zemanová Jindřiška Loket
Zemanová Lenka Brno
Zemanová Lenka Jihlava
Zemanová Michaela Bašť
Zídek Michal Praha 9 Krbely
Ziemlewski Stanislav Plzeň
Zíval Jaroslav Příbram
Zmek Milan Kostomlaty pod Milešovkou
Zrubcová Martina Lanžhot
Zuna Tomáš Jablonec nad Jizerou
Žilinská Zuzana Týnec nad Sázavou
Živá Martina Marie Nová Ves u Mělníka