Vylosovaní čtenáři 2017

Vylosovali jsme 499 čtenářů, kteří obdrží od knihkupectví Kosmas poukázku v hodnotě 200 Kč na nákup knih v některé z prodejen sítě Kosmas.

Knihu Bianky Bellové Jezero, která získala hlavní cenu Kniha roku, obdrží Alexandra Hauzrová z Rumburka.

Jana Lacinová
Aneta Wunderlichová
Alžběta Bayerová Bavorov
Iveta Stará Bělá pod Bezdězem
Lenka Kreplová Bělkovice-Lašťany
Alena Breburdová Benešov
Lenka Zaoralová BLANSKO
Věra Hodinská Blučina
Nikola Boczková Bolatice
Michal Matějka Borohrádek
Jitka Filipová Bory
Václav Bukovský Bořetice
Miloslav Lepš Boskovice
Ivana Pitáková Brandýs nad Labem
Dana Beroušková Bratronice
Drahomíra Blažková Brněnec
Petr Hlaváček Brno
Jaroslav Benák Brno
Jana Blahová Brno
Kateřina Burešová Brno
Jan Buš Brno
Lucie Feidlova Brno
Karol Filo Brno
Petra Fojtíková Brno
Tomáš Grulich Brno
Vavřinec Havlíček Brno
Martin Holík Brno
Kateřina Hošková Brno
Vladimíra Huberová Brno
Jitka Chuchutová Brno
Vlasta Jakšová Brno
Hana Kňávová Brno
Martin Komárek Brno
Ruth Konvalinková Brno
Eva Kotlářová Brno
Petr Kuchař Brno
Petr Kuchař Brno
kateřina miklíková brno
Denisa Řídká Brno
Vlastimil Sapák Brno
Tomáš Severa Brno
Dáša Srněnská Brno
Sylvie Strýčková Brno
Eva Zavadilová Brno
Erik čalkovský Brno-Chrlice
Liana Cholevová Broumov
Kamil Sedral Broumov
Josef Svaricek Brtnice
Marie Dostálová Bruntál
Kamila Kratochvilova Cechy pod Kosirem
Adéla Brussová Cítov
Stanislava Svobodová Cítov
Petr Benes Ctyrkoly
Ivana Hurdová Čechy pod Kosířem
Vendula Maršíková Čelákovice
Michaela Rybová Danilová Čelákovice
Josef Adamec Čermná nad Orlicí
Šárka Vostřelová Česká Lípa
Hana Zakouřilová Česká Lípa
Jiří Císler České Budějovice
Vladimíra Filipová České Budějovice
Lenka Hubáčková České Budějovice
Petra Lexová České Budějovice
Roman Mertl České Budějovice
Dominika Vlnatá České Budějovice
Jan Havelka Český Dub
Helena Jelínková Český Krumlov
Marcela koplová Český Těšín
Kateřina Plencnerová Český Těšín
Jitka Maršálková Čkyně
Helena Jakubíková Děčín
Alena Šestáková Děčín
Eva Deliová Děčín 1
Kateřina Baranová Dobrá
Michal Novotný Dobré
Jiří Marek Dobruška
Helena Němcová Dobřichovice
Helena Němcová Dobřichovice
Monika Rejsková Dobříš
Josef Bitta Dolní Benešov
Raimund Tříska Dolní Bousov
Markéta Cimlerová Dolní Cerekev
Vojtěch Trmač Dolní Loučky
Blanka Vlčková Dolní Přím
pavla riedlova domažlice
Jaroslava Nováková Dvůr Králové n. L.
Adam špaček Dvůr Králové n. L.
Eva Kolafová Frant. Lázně
Lumír Hradil Frýdek-Místek
Vlasta Sobková Frýdek-Místek
Jiří Zelenka Frýdek-Místek
Linda Závodná Frýdlant nad Ostravicí
Anežka Lyková Háj ve Slezsku – Lhota
Lenka Buřičová Havířov
Petra Macounová Havlíčkova Borová
Marie Romanovská Havlíčkův Brod
Tomáš Vajda Havlíčkův Brod
Petr Jelínek Hejnice
Pavlína Machačová Hlubočky
Augusta Stříbná Hněvošice
Lenka Maňáková Hodonín
Zuzana Fiedlerová Horní Bříza
Blanka Braunšveigová Horní Počaply
Ludmila Kopřivová Horní Roveň
Adéla Moravcová Horoměřice
Hana Škvrnová Hořice
Monika chlupová Hradec kralove
Petra Burešová Hradec Králové
Ladislav Čejchan Hradec Králové
Jiří Čepek Hradec Králové
Zdeňka Čiháčková Hradec Králové
Tereza Horáková Hradec Králové
Monika Kovačková Hradec Králové
Věra Rybová Hradec Králové
Marcela Šichová Hradec Králové
Vlasta Tužilová Hradec Králové
Gabriela Vodáková Hradec Králové
Eliška Rozdolská Hradec Králové 2
Hana Hamráková Hradec Králové 3
Hana Prečová Hranice
Roman Věžník Hrotovice
Vojtěch Sklenář Hrusice
Helena Bernardová Humpolec
Filip Pacher Hustopeče
Miloslav Černý Cheb
Dagmara Fodorová Cheb
Martina Muchnová Cheb
Vlasta Ščasná Cheb
Marie Zemančíková Mentlíková Cheb
Václav Zůna Cheb
Hana Uvírová Chlebičov
Jana Bednářová Chlumec
Lucie Vrtalová Chocerady
Jaroslav Dohnal Chodov
Blanka Lutzbauerová Chodov
Lucie Dostálková Chotěboř
Alena Nováková Chotěboř
Zuzana Večeřová Chropyně
Jindřiška Červená Chválenice
Lidmila Rázková Jablonec nad Nisou
Eva Vaculová Jakartovice
Helena GLOSEROVÁ Jedlová u Poličky
Dana Nováková Jedovnice
Věra Chvátalová Jemnice
Alena Pospíšilová Jičín
Zdeněk Rybář Jičín
jitka kultánová jihlava
Dagmar Vomelová Jihlava
Lenka Zemanová Jihlava
Milan Kroš Jílové
Otto Salva Jílové
Adéla Kocíková Jíloviště
Michal Deutsch Jindřichův Hradec
Dana Filandrová Josefov
Marie Zbudilová Kamenice nad Lipou
Marie Beerová Karlovy Vary
Kateřina Matoušková Karlovy Vary
Marie Mazurová Karlovy Vary
Zuzana Smílková Karlovy Vary
Pavlína Firlová Karviná
Otmar Švesták Karviná
Miroslav Benda Kladno
Petr Štěpán Kladno
Jan Wachtl Klatovy
Hana Hyžďálová Kojetín
Lenka Jančíková Kojetín
Jan Matoušek Kojetín
Tomáš Keřka Kolín
Markéta Klvaňová Kolín
Alena Šultová Kolín 2
Simona Volmutová Kolinec
Niké Pittnerová Komarov
Marta Mašková Kostelec na Hané
Veronika Fořtová Kostelec nad Černými lesy
Daniela Vobejdová Kostelec u Holešova
Terezka Plechačová Kostomlaty pod Milešovkou
Diego-Jose Rafael Kostomlaty pod Milešovkou
Ondřej Vavřička Kostomlaty pod Milešovkou
Roman Vavřička Kostomlaty pod Milešovkou
Romana Vlková Královské Poříčí
Milan Hloušek Kraslice
Tomáš Souhrada Kraslice
Zbyněk Kříž Krásná Hora n. Vlt.
Libor Rösner Krnov
Tereza Fronková Krnsko
Eva Foltýnová Kroměříž
Barbora Málková Krucemburk
Václav Klapil Křenovice
Jiří Šubert Kuřim
Jiří Bohuněk Kutná Hora
Milena Kubešová Kutná Hora
Jaromír Vytlačil Kutná Hora
Monika Ambrozková Kyjov
Nikol Patíková Kyjov
Petr Gubiš Kynšperk nad Ohří
Vlaďka Benešová Lanškroun
Václav Hanzl Lanškroun
Magdalena Navrátilová Lanškroun
Hana Spáčilová Laškov
Břetislav Ježek Lázně Bělohrad
Václav Materna Lázně Bělohrad
Martin Červínek Ledeč nad Sázavou
Richard Tschöpa Letohrad
Gabriela Zachovalová Letovice
Kristina Baštařová Liberec
Hana Filkornová Liberec
Tomáš Jágr Liberec
Kateřina Kočí Liberec
Jakub Ouhrabka Liberec
Vojtěch Vaner Liberec
Yveta Königova Liberec 4 Perstyn
Věra Saňková Lipník nad Bečvou
Matouš Veselý Litomyšl
Petra Pacourková Lom
Tomáš Brokl Lomnice
Anežka Bednaříková Lomnice u Tišnova
Ilona Fialkova Lounovice p/Bl
Tomáš Veselý Lovosice
Tomáš Kapsa Lubná
Helena Bittnerová Lučany nad Nisou
Jiřina Hanzalová Ludvíkovice
Lucie Zelená Luka nad Jihlavou
Nela Rýglová Machov
Lucie Pospíšilová Malé Hradisko
Simona Šigutová Mariánské Lázně
Vojtěch Šarše Mělník
Jaroslav Suchánek Městec Králové
Petra Volfová Zemanová Milín
Veronika Gajová Míškovice u Holešova
Kateřina Bíglová Mladá Boleslav
Marek Šiman Mnich
Lenka Spurná Mohelnice
Jan Tichý Morašice
Jana kesslerova Moravska Trebova 3
Veronika Němečková Moravský Krumlov
Ondra Záviška Moravský Krumlov
Šárka Černochová Most
Marcela Hofnerová Most
Anna Němcová Most
Ludmila Horáková Mukařov – Srbín
Pavel Lisák Náchod
Jaromír Měřinský Náchod
Jaroslav Papež Náchod
Vlasta Knotková Nalžovské Hory
Marie Lőblová Nalžovské Hory
Pavla Částková Napajedla
MIlan Fiala Nebílovy
Hana Vošmiková Nechanice
Dana Hyžďálová st. Němčice nad Hanou
Marcela Ehrenbergerová Neratovice
Marek Pavelka Nezamyslice
Václav Vrbas Nosislav
Petra Horalíková Nová Paka
Táňa Kinterová Nová Paka
Miroslav Šimek Nová Paka
Lenka Zahrádková Nové Město
Markéta Andršová Nové Město nad Metují
Vít Rokos Nové Vyklantice
Marcela Knopfová Nový Bor
Ondřej Tichý Nový Jičín
Pavel Horký Nový Knín
Dana Modenel Nymburk
Lucie Nesvadbová Nýřany
Eliška Tomanová Obecnice
štěpánka Kolářová Obrataň
Aneta Damborská Olomouc
Drahomíra Halasová Olomouc
Zuzana Hořínková Olomouc
Jiří Klimeš Olomouc
Josef Mižicar Olomouc
Pavel Nedomanský Olomouc
Tereza Nedozrálová Olomouc
Žaneta Palátová Olomouc
Anna Pánková Olomouc
Libuše Soukopova Olomouc
Tereza Šustková Olomouc
Ivana Durchánková Olšany u Prostějova
Zuzana Holubová Opava
Šárka Netolická Opava
Martina Zelíková Opava
Daniela Bártová Ostrava
Jana Bittová Ostrava
Iva Čížková Ostrava
Jiřina Nováková Ostrava
Blažejka Sochorová Ostrava – Výškovice
Alena Lindovská Ostrava – Zábřeh
Alena Radová Ostrava Hrabůvka
Eva Petrášová Ostrava-Poruba
Martin Tomášek Ostrava-Poruba
Stanislav Bodlák Pardubice
Jaruška Kalendova Pardubice
Jan Valter Pardubice
Jitka Weinschnerová Pardubice
Vitek Rokos Pelhřimov
Anna Dana Pelhřimov 12
Silvie Młynarczyková Petrovice u Karviné
nikol hubkova pisek
Ivana Fenclová Planá nad Lužnicí
Jaroslav Bořík Plasy
Eva Filipová Plasy
Petr Balta Plzeň
Alena Holá Plzeň
Eva Kotábová Plzeň
Simona Kurcová Plzeň
Markéta Maškovská Plzeň
Martina Panská Plzeň
Oldřich Petrželka Plzeň
Marek Šnejdar Plzeň
Jan Šolba Plzeň
Jana Zvonečková Plzeň
Jan Koutný Podomí
Vojtěch Bílek Polešovice
Jarka Krejčí Polička
Tomáš Pavela Poříčany
Marta Kuchařová Pořín
Kristina Jandošová Praha
Alena Kašparová Praha
Štěpán Klásek Praha
Veronika Kocourkova Praha
Karla Šmídková Praha
Anna Štefulíková Praha
ludmila šubrtová Praha
Jiří Boček Praha 10
Pavla Buzková Praha 10
Kateřina Ciprová Praha 10
Hana Černá Praha 10
Maria Izakovicova Praha 10
Karolína Kankrlíková Praha 10
Mikuláš Kopecký Praha 10
Petr Nedvěd Praha 10
Kateřina Sobotková Praha 10
Jitka Titzová Praha 10
stanislav vlnas praha 10
Helena Borčová Praha 11
Dalibor Havlíček Praha 12
Pavla Borovičková Praha 2
Dagmar Fialova Praha 2
blanka wernischová praha 2
Jakub Čeněk Praha 3
František Havlík Praha 3
eva chlumská praha 3
Hana Kolbe Praha 3
Anežka Moravcová Praha 3
Lydie Tupá Praha 3
Marek Zajac Praha 3
Roman Elner Praha 3 – Vinohrady
Kateřina Brouk Praha 4
Soňa Mrkvičková Praha 4
Michal Vaicenbacher Praha 4
Sarka Valverde Praha 4
Dana Vondráková Praha 4
Petr Nagy Praha 4 – Háje
Klára Kaprálová Praha 4 – Modřany
Marie Boušková Praha 4 Chodov
jan haptvogel praha 5
Lenka Kavková Praha 5
Jiří Marek Praha 5
Eliška Svobodová Praha 5
Ivana Dvořáková Praha 5 – Jinonice
Jakub Homolka Praha 5 – Smíchov
Pavel Strnad Praha 6
Antonín Štogr Praha 6
Barbora Vostradovská Praha 6
Bohumila Zelenkova Praha 6 dejvice
Drahomíra Brejchová Praha 7
Linda Hailichová Praha 7
Marie Nuderová Praha 8
Přemysl Rybář Praha 8
Markéta Dominika Kadeřávková Praha 8 – Troja
Marcela Hradková Praha 9
Matěj Suchý Praha 9
Jiří Šubrt Praha 9
Martina Vaňková Praha 9
Kateřina Šmatláková Praha 9 – Újezd nad Lesy
Jakub Šlahounek Praha západ
Ema Čakurdová Praha10
Martina Becková Prachatice
Drahomíra Spěváková Prachatice
Jana Jaklová Prostějov
Jaroslav Kadlec Prostějov
Kristína Keppertová Prostějov
Jan Vyhlídal Prostějov
Lucie Židová Prostějov
Pavel Zilvar Přepychy
Jakub Mojzík Přerov
Kateřina Pavličíková Přerov
Dana Vranova Přerov
Radka Sklenářová Přerov – Újezdec
Alexandra Forštová Příbram 4
Eva Kášová Příbram III
Regina Blažková Příbram na Moravě
Jana Konečná Psáry-Dolní Jirčany
Hana Černá Ptení
Karel Adamec Pustiměř
Jitka Damborska Rapotin
Petra Zámečníková Rapotín
Jana Pavelková Rasošky
Jitka Boumová Raspenava
Přemysl Kouřil Ratíškovice
Jaroslav Dotlačil Roudnice n.L.
Antonín Dorava Roudnice nad Labem
Jiřina Tylová Roudnice nad Labem
Petr Jelínek Rouchovany
Martina Moravcová Roztoky
Michaela Křenková Rožnov pod Radhoštěm
Zdenka Brejšová Rudoltice v Čechách
Iva Čeledová Příbram
Libuše Pavlová Rychaltice
Pavel Šmíd Rychnov nad Kněžnou
Dominik Viater Rychvald
Jana Svobodová Říčany
Filip Boháč Sázava
Dana Műllerová Semily
Filip Vancl Semily
Ludmila Drobná Skuteč
Matěj Burian Slaný
Ondřej Chudoba Slatinky
Blanka Skalová Smiřice
Jitka Halova Sobotovice
Valtr Starůstka Staré Sedlo u Sokolova
Dana Bouchalová Stehelčeves
Markéta Vlková Stochov
Eva Gažáková Stříbro
Vilém Levý Stříbro
Pavel Bohm Studénka
Kateřina Burešová Svitavy
Sabina Vaníčková Svitavy
Kristýna Štěpová Svoboda n. Ú.
Helena Černochová Šestajovice
Martina Holemá Šlapanice
Petr Fremr Šťáhlavy
Žaneta Večerková Štěpánkovice
Jana Kořistková Šternberk
Martin Haltmar Štíty
Pavel Pavlas Štramberk
Lukáš Pavlů Šumperk
Ivana Fišerová Tábor
Jiří Rezek Telč
David Kehrt Teplá
Martin Šístek Teplice
Helena Macurová Těrlicko, Hradiště
Klára Horelicová Trhové Sviny
Denisa Korešová Tršice-Chrást
Vladimír Nekrasov Trutnov
Kamila Hejsková Třebíč
Karel Dvořák nejml. Třeboň
Mirka Žáková Třeboň
Jolana Sobková Třinec
Otmar Vobejda Třinec
Martina Kunášková Týnec nad Labem
Lenka Vrbatová Týnec nad Sázavou
Jaroslav Smetana Uherčice
Monika Basovníková Uherský Ostroh
Ludmila Polomíková Újezd
Marie Zemánková Újezd
Alena Pestrova Újezdec u Přerova
Blanka Švédová Uničov
David Javořík Určice
Adriana Seifertová Ústí nad Labem
Lucie Stádníková Ústí nad Labem
Zuzana Vojáčková Ústí nad Labem
Jana Kadeřávková Věcov
Anička Gigimovová Vedrovice
Luboš Marek Velká Dobrá
Elena Zrníková Velké Losiny
Anna Matýšková Velké Meziříčí
Eva Smékalová Velké Opatovice
Antonín Šimek Velké Poříčí
Věra Hillerová Velký Třebešov
Milena Orlichová Velký Týnec
Martin Chaloupka Vémyslice
Hana Čagánková Veselí nad Moravou
Eva Oulická Vimperk
Petr Doležal Vladislav
Patrik Folíř Vlachovo Březí
Vladimíra Bendová Vodňany
Eliška Truhlářová Volyně
Olga Hulínová Vrbno pod Pradědem
Soňa Kubcová Vrchlabí
Lenka Krahulcová Vřesina
Dagmar Hýžová Vsetín
Hana Růžičková Vsetín
Anna Kubincová Vyšší Brod
Jiřina Háblová Zahrádky
Pavel Bolf Zborovice
Lukáš Zvoníček Zděchov
Lucie Anýžová Zdice
Ivan Havlíček Zlín
Marie Kašpaříková Zlín
Alena Zimulová Zlín
Adriana Rotterová Zlín 4
Pavel Vičar Zlobice
Petra Ziegelwagner Znojmo
Petr Čejka Žatec
Marie Wolfová Ždánice
Jana Novotná Žďár nad Orlicí
Jaroslav Zmydloch Žďár nad Sázavou
Danuše Štefková Žďár nad Sázavou 6
Ivona Venzarová Živanice