Vylosovaní čtenáři 2018

Vylosovali jsme 499 čtenářů, kteří od knihkupectví Kosmas získají poukázku na knihu v hodnotě 200 Kč. Knihu roku (Opuštěná společnost od Erika Taberyho) s věnováním od autora obdrží Marie Václavová z Chebu. Všem vylosovaným gratulujeme.

Marcela Lisova Adamov
Alena Rejsková
Matyáš Vondra Babice
Ernestína Velechovská Bechyně
Lucie Voborníková Běleč nad Orlicí
Tomáš Valenta Benešov
Jakub Lucák Beroun
Lenka Filipova Boršice
Simona Jedličková Bořitov
Jakub Jančík Boskovice
Michal Antoine Étienne Bošovice
Renata Křupková Bouzov
Marie Hrabánková Bradlec
Kristýna Buňátová Brandýs n.L.St.Bol.
Irena Klausová Brandýsek
Petra Vrbacká Brankovice
Petr Vojáček Breclav
Eva Bukovinová Brezno
Iveta Kovalova Brezova
Frantisek Tichák Bridlicna
Ivana Dokoupilová Brníčko u Zábřeha
Veronika Kozminova Brniste
Iva Zadražilová Brno
Monika Pospíšilová Brno
Petr Oliva Brno
Zdeňka Pospíšilová Brno
Anna Žáčková Brno
Sylva Ficová Brno
Lenka Skutilová Brno
Kateřina Synková Brno
Janet Jana Prokešová Brno
Iveta Glončáková Brno
Iva Rambousková Brno
Petr Boháč Brno
Darina Honsová Brno
Iveta Urbánková Brno
Jarmila Patermannová Brno
Tereza Kasarnikova Brno
Veronika Havlová Brno
Anna Sádecká Brno
Adéla Vančurová Brno
Ondřej Ptáček Brno
Tomáš Hreha Brno
Lucie Vincensová Brno
Jakub Tománek Brno
Ivana Kolomazníková Brno
Věra Svobodová Brno
Andrea Sojkova Brno
Marie Dobešová Brno
Jan Rychtářík Brno
Michaela Moronge Bruntal
Lenka Vaňková Bruzovice
Naďa Helmerová Břasy
Libor Vajbar Břeclav
Petr Schrom Břeclav
Hanka Košarišťanová Budišov nad Bud.
Monika Bakešová Budyně nad Ohří
Anna Vogničová Bulovka
Helena Jetmarová Buštěhrad
Pavel Kotrla Bystřička
Dominik Kuřina Bzenec
Karla Kalvachova Cerekvice nad Bystrici
Edita Vašáková Cesky Sternberk
Andrea Dvořáková Cetoraz
Julie Provazníková Čáslav
Hana Karaszová Častolovice
Dagmar Pešová Čejč
Martina Marková Čeladná
Tomáš Jeřábek Čelákovice-Sedlčánky
Dušan Jičínský Čeperka
Ivona Floresová Černá Hora
Pavlína Potočárová Černošice Praha západ
Marie Kaňovská Černotín
Jana Zakouřilová Česká Lípa
Helena Kollertová Česká Skalice
Bc. Dagmar Holá Česká Třebová
Libuše Petrová České Budějovice
Alena Janešová České Budějovice
Markéta Kösslová České Budějovice
Aneta Spetova České Budějovice
Tomáš Kreml České Budějovice
Diana Mirovská České Meziříčí
Alžběta Čechráková Český Brod
Monika Kadláčková Český Brod
Klára Hrubá Český Dub
Štěpánka Augustinová Český Krumlov
Pavel Crkva Český Krumlov
Nikola Benčová Český Krumlov
Andrea Branná Český Těšín
Michaela Bartoňova Český Těšín
Ludmila Mátlová Dačice
Věra Bartošová Dalovice – Vysoká
Pavlína Mlatecová Damníkov
Peter Suržin Děčín
Hana Antošová Děčín
Ivana Strnadová Děčín
Barbora Švíková Dívčice
Ondřej Bednář Divišov
Radka Kordová Dlouhá Lhota
Edita Svobodová Dobromilice
Martina Svarovská Dobrovice
Lukáš Vrátný Dobruška
Adéla Kándlová Dobřichovice
Petra Štěpová Dobříš
Kateřina Vohralíková Dobříš
Eva Kulhankova Dohalice
Petra Thiemlová Dolní Benešov
Petra Kašparová Dolní Bukovsko
Michael Tomalik Dolní Lutyně
Jana Králová Dolní Poustevna
Kateřina Fojtíková Domažlice
Daniel Špernol Doubrava
Nikola Kofentová Družec
Hana Langerová Dubňany
Jiří Brož Dubné
Michaela Jingerová Duchcov
Yvona Černíková Dvůr Králové nad Labem
Jiří Blažek Dýšina u Plzně
Lenka Uhrinová Františkovy Lázně
Jana Uličníková Frenštát p. R.
Antonín Jaša Frýdek – Místek
Pavel Osina Frýdek-Místek
Pavla Kozlová Frýdek-Místek
Lenka Kutilová Frýdlant
Martina Morkesova Frydlant nad Ostravici
Marcela Nášelová Fryšták
Klara Krasulova Fulnek
Petra Prochazkova Halouny
Katarina Kolarcikova Hanusovce nad Toplou
Dagmar Dluhosova Havirov
Marcel Karabín Havířov-Suchá
Iva Trnková Havlíčkův Brod
Hana Lacinová Havlíčkův Brod
Hana Tužarská Hazlov
Marie Fojtíková Heřmanův Městec
Gabriela Hojgr Hevlin
Ondřej Šrámek Hlavňovice
Olina Šalamonová Hlinsko
Lucie Šťastná Hlubočky
Pavla Radouchová HLuboká nad Vltavou
Jana Prokopová Hluboká nad vltavou
Valérie Stříbná Hněvošice
Jaroslava Bajgarová Hněvotín
Terezie Bučilová Hodonín
Martina Kavková Holetín
Jiří Rychlík Holice
Kateřina Kolářová Horažďovice
Tereza Tichá Horka nad Moravou
Marcela Školová Horní Bečva
Jana Tahavská Horní Bojanovice
Vlastimil Čábal Horní Bříza
Aleš Stránský Horní Sloupnice
Veronika Strachová Horoměřice Praha Západ
Libuše Zverková Horšovský Týn
Lenka Kulková Hořice
Patricie Ulvrová Hostinné
Eliska Zikova Hostivice
Tomáš Stopka Hradec Králové
Kristýna Tunemyr Hradec Králové
Marcela Holečková Hradec Králové
Ondřej Martinec Hradec Králové
Zdeňka Čiháčková Hradec Králové
Lenka Tomečková Hranice
Vendula Zábelová Hroznětín
Dáša Freislerová Hukvaldy/Rychaltice
Petra Koppová Hulín
Lucie Novávkoáv Husinec
Martina Pomklová Hustopeče nad Bečvou
Zdenka Banasova Chabařovice
Vladimír Mikliš Cheb
Petra Kašparová Cheb
Jakub Václav Cheb
Miroslava Bartošová Chlumec nad Cidlinou
Petra Thomson Chocen
Jaroslava Pachmanová Chodov u K.Varů
Pavla Koppová Chodová Planá
Karolína Žďárská Chomutov
Monika Zwettlerová Chomutov
Jakub Kadlec Chotěboř
David Míšek Chropyně
Tereza Kučerová Cachová Chrudim
Jiří Pánek Chřibská
Dagmar Myslivečková Ivančice
Alena Pourová Jablonec nad Nisou
Hana Síkorová Jablonec nad Nisou
Dana Zpěváková Jablonné v Podještědí
Pavla Zemanová Jablunkov
Lenka Filandrová Jaroměř 3
Ivana Sutnarová Jedlová u Poličky
Monika Šímová Jedomělice
Marie Sedláková Jedovnice
Marcela Čálková Jesenice
Danuše Prokšenková Jeseník
Petra Zechovská Jičín
Lucie Martinová Jihlava
Martin Ďásek Jihlava
Jitka Váňová Jihlava
Petra Doležalová Jílové u Prahy
Martina Anderlová Jinačovice
Michaela Voráčková Jindřichův Hradec
Jana Hyráková Jindřichův Hradec
Petr Votruba Jirkov
Daniel Marcikán Kadaň
Jana Valentová Kadaň
Eva Rychtarova Kamenice
Anežka Kozlová Kamenný Přívoz
Madlenka Košnarová Kaplice
Zuzana Krupičková Karany
Hana Marvanová Karlovy Vary
Marie Haisová Karlovy Vary
Vladimíra Andrlová Karlovy Vary
Alžběta Waleczková Karviná
Irena Pavlíková Karviná
Richard Wenzel Karviná 4
Anastasia Mitrusi Karvina 7
Karel Pelc Kelč
Lenka Marsickova Kladno
Zdeněk Hamouz Kladno
Valerie Prokopová Kladruby u Stříbra
Karel Heligr Klášterec nad Ohří
Lucie Balíčková Klatovy
Adél Daňková Klecany
Veronika Franková Klobuky
Marek Dohnal Klokočí
Olga Spáčilová Kobeřice
Ladislav Kvita Kobylá nad Vidnavkou
Romana Hrdličková Kobylnice
Daniel Král Kolín
Zdeňka Kořínková Kolín
Miloslava Rovenská Kolín
Petra Köllnerová Kopřivnice
Jana Dvorská Kosoř
Karolína Pánková Kosova Hora
Jan Kalčík Kostelec
Helena Trnková Kostelec na Hané
Dušan Ježek Kostomlaty p.Mil.
Šárka Vavřičková Kostomlaty p.Mil.
Eva Bazalová Kralice nad Oslavou
Petra Unzeitigová Králíky
Klára Přibylová Kralovice
Bára Janošová Kralupy
Martina Pekárková Kralupy nad Vltavou II.
Marie Stankova Kraluv Dvur
Lenka Čejková Krásno
Rostislav Stoček Kravaře
Adéla Hazuchová Krnov
Marcela Horáková Kroměříž
Věra Kroftová Kroměříž
Hana Dědourková Krupka
Jaroslava Konrádová Křemže
František Jedlička Křenovice
Kristyna Tomalova Kunovice
Petra Řehoříková Kuřim
Anežka Daňková Kutná Hora
Karol Dabrowski Kutná Hora
Lenka Netková Lanškroun
Jitka Hrušková Lány
Jitka Valdova Letohrad
Marie Trčková Letovice
Radka Tesařová Libčany
Zuzana Hubeňáková Liberec
Hana Grošaftová Liberec
Hana Špetláková Liberec
Hana Kubíková Liberec
Tomáš Belza Liberec
Tereza Kroupová Líbeznice
Roman Soukal Libice nad Cidlinou
Zuzana Bořková Lično
Šárka Fojtíková Lichnov
Renata Kristofova Lipnik nad bečvou
Jarmila Kremplová Lipník nad Bečvou
Oliver Jahelka Lišov
Eliška Janouškovcová Lité
Nikola Belázová Liteň
Jiřina Němcová Litohoř
Ivana Červinková Litoměřice
Tomáš Teichmann Litoměřice
Hana Švehelková Litomyšl
Zdeňka Veselá Litvínov
Jindřiška Zemanová Loket
Romana Šindelářová Louňovice
Tereza Vorlíčková Louny
Jaromír Jelínek Luby u Chebu
Tomáš Malaník Luhačovice
Lucie Pospíšilová Malé Hradisko
Zuzana Rychnavská Mariánské Lázně
Martin Černý Mariánské Lázně
Blanka Štráchalová Mělník
Petra Moravcová Městec Králové
Dagmar Dvořáková Město Touškov
Monika Dvořáková Měšice
Lenka Krejčová Milevsko
Klára Fialová Mimoň
Miroslava Pletichová Mirotice
Dagmar Drábková Mladá Boleslav
Martina Melmuková Mladá Boleslav
Petra Měchurová Mladá Boleslav
Dita Krejčová Mnichovo Hradiště
Pavel Svoboda Modřice
Tereza Novotná Mohelnice
Štěpánka Svobodová Mokrovraty
Lidia Makešová Morašice
Zuzana Konečná Moravská Třebová
Hana Eksteinová Moravský Beroun
Vítězslav Urbánek st. Moravský Krumlov
Nikola Todorová Most
Petr Bíza Mutěnice
Jana Lapáčková Načeradec
Marie Durisova Nachod
Karin Novotná Náměšť nad Oslavou
Jiří Sokol Nechanice
Lukáš Simon Nelahozeves
Petr Novotný Neratovice
Kateřina Kocourková Netolice
Václava Vojtková Nižbor
Jan Kyncl Nova Bystrice
Jan Beneš Nová Paka
Milada Dytrychová Nová Paka
Tereza Zmátlová Nové Město nad Metují
Adéla Širmerová Nové Strašecí
Miroslav Kučaba Nový Bor
Sofie Haplová Nový Hrozenkov
Kateřina Opálková Nový Jičín
Eva Krausová Nýřany
Tereza Pařízková Olomouc
Ludmila Černoušková Olomouc
Petr Křížek Olomouc
Jiří Filipi Olomouc
Radovan Dejnožka Olomouc
Daniel Ševčík Olomouc
Marcela Čechová Olomouc
Vendula Karlíková Opatovice
Vojtěch Černý Opava
Tomáš Planka Opava
Daniel Váňa Opava
Jana Langová Opava – Jaktař
Dáša Šokalová Orlová Lutyně
Pavel Zajic Osek
Lenka Kucharská Ostrava
Tomáš Kosina Ostrava
Marie Chaleplisová Ostrava
Aleš Vodička Ostrava
Radomír Lička Ostrava
Veronika Švendová Ostrava
Andreas Pieralli Ostrava
Jarmila Parchanská Ostrava-Jih
Tereza Škrdlantová Ostrov
Kateřina Šimková Otrokovice
Naďa Houdková Pacov
Pavel Novák Pardubice
Marie Jeništová Pardubice
Lukáš Chládek Pardubice
Jana Vinklerová Pardubice
Hynek Kalista Pecka
Alena Holešovská Pečky
Marketa Maderova Pelhrimov
Melanie Šalomounová Petrovice u Karviné
Viktor Dupač Písek
Lucie Hrdličková Písek
Štěpánka Klumparová Písková Lhota
Jana Topinková Plasy
Marcela Ludvikova Plzen
Václav Šindelář Plzeň
Anna Hauerová Plzeň
Vladimír Gardavský Plzeň
Zdenka Janstová Poděbrady
Max Mrovec Poličná
Alena Bradáčová Polná
Klára Voráčková Praha 1
Jaroslav Kovařík Praha 10
Lukáš Holeček Praha 10
Lenka Kaňková Praha 10
Martin Šplíchal Praha 11
Ivana Maděrová Praha 12
Helena Hollá Praha 16 – Radotín
Vojtěch Pohůnek Praha 2
Iva Bendová Praha 2
Kamila Kožichová Praha 3
Anna Zavadilová Praha 3
Petra Hulanová Praha 3
Kateřina Svatoňová Praha 4
Jakub Hejtmánek Praha 4
Kateřina Procházková Praha 4
Vladislava Stará Praha 4
Markéta Hladková Praha 5
Petr Pudivítr Praha 5
Alice Vintrová Praha 5
Blanka Fröhlichová Praha 6
Václav Špetl Praha 6
Jitka Pourová Praha 6
Vladimíra Volfová Praha 6
Eduard Kastner Praha 6
Zuzana Hrubá Praha 6
Klára Belicová Praha 7
Jitka Doleželová Praha 7
Karolina Cechova Praha 7
Vendula Kubalíková Praha 8
Tomáš Göndör Praha 8
Hana Zíková Praha 8
Naďa Štěpánová Praha 8
Amálie Anna Borovková Praha 9
Michal Zídek Praha 9
Václav Předota Prachatice
Simona Vojíková Prachatice
Milan Sladký Prostějov
Klára Najdekrová Přelouč
Daniel FITZ Přerov
Pavlína Němcová Příbor
Marie Novotná Příbram
Sylvie Bugelová Příbram
Hana Fikarová Přibyslav
Petra Matoušová Radostice
Pavla Rimešová Radostín nad Oslavou
Jana Duštírová Radostná pod Kozákovem
MARTINA NOSKOVÁ RAKOVNÍK
Vlasta Šourková Rakovník
Marta Hyndráková Rokycany
Radmila Furiková Rokytnice v Orlických horách
Jana Rokůsková Roudnice nad Labem
Milena Frýbová Roztoky
Lenka Dohnalová Rožnov pod Radhoštěm
Alexandra Hauzrová Rumburk
Zdeňka Beková Rychnov nad Kněžnou
Blanka Šímová Říčany
Ivona Skálová Sedlčany
Monika Divácká Semily
Vendula Valečková Sezemice
Veronika Kraslová Slaný
Míla Najmanová Slaný
Jarmila Hořavová Slavkov u Brna
Svatava Pírková Soběchleby
Jakub Musil Soběslav
Zdeněk Procházka Sokolov
Nicola Petrůvová Stará Boleslav
Viktoria Leleňanská Stěžery
Bohumil Kadoch Strakonice I
Eva Tihelková Strážnice
Miroslava Horáčková Sulice-Hlubočinka
Kristýna Galasová Sušice
Čestmír Kříž Sušice
Simona Nedomlelova Svitavy
Dana Dědková Sychrov
Věra Šnajdrová Šluknov
Marie Hlaváčková Šošůvka
Renata Tvarohová Šťáhlavy
Hana Malá Šternberk
Jiřina Židková Šumperk
Helena Plešáková Tábor
Eva Měřínská Tábor
Iva Gomoláková Tachov
Daniel Burian Telč
Zdeňka Lorencová Teplá
Jana Winklerová Teplice
DAVID VALA TIŠNOV
Alena Strnadová Toužim
Jovana Lelková Trutnov
Robert Kohout Třebíč
Pavel Brejcha Třebíč
Denisa Nosková Třeboň
Michal Šimon Třinec
Karel Grochol Třinec
Lenka Dékány Turnov
Ondřej Vichta Týn nad Vltavou
Patrik Chmelíček Uherské Hradiště – Jarošov
Marie Bilavcikova Uhersky Brod
Libor Hofman Úholičky
Lukas Strelec Unicov
Martina Huběnková Uničov
Martin Valter Ústí nad Labem
Jakub Švácha Ústí nad Labem
Alena Janková Ústí nad Orlicí
Lucie Tučková Úvaly
Marie Harabišová Valašské Klobouky
Hana Běláková Valašské Klobouky
Nikola Haikerová Valašské Meziříčí
Zdeňka Dědečková Varnsdorf
Markéta Jandová Velká Bíteš
Renata Bízová Velké Bílovice
Lucie Vlčková Velké Hoštice
Monika Nováková Velké Meziříčí
Vlastimil Svěrák Velký Beranov
Milan Pflanzer Veselí nad Lužnicí
Eva Beková Veverská Bítýška
Michal Šlahař Vizovice
Kristina Veselá Vodňany
Aleš Glac Vracov
Jana Pakostová Vrchlabí
Hana Růžičková Vsetín
Věra Pelcová Vsetín
Gabriela Bisová Vysoké Myto
Monika Gintherová Zábřeh
Martina Koppova Zbiroh
Jan Vyoral Zlín
Monika Marečková Zlín
Hana Klašková Znojmo
Alena Potužníková Žatec
Anna Drdlová Žďár nad Sázavou
Zdeněk Kunc Žehuň
Milan Keclík Železnice